معرفی مدرسه مهرتابان

مهربانا توشه ام جز مهرتابان تو نیست

آدرس :

آدرس: خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، بلوار شهید کاوه، خیابان پورحیدری(روشنایی سابق)، خیابان بهار شمالی، بن بست علیزاده، پلاک ۸ و ۶

تلفن تماس:

۲۶۷۶۹۷۹۱-۲۶۷۶۹۷۹۲

تماس، روزهای شنبه الی چهارشنبه، ساعت ۸ صبح الی ۱۴ بعدازظهر

به نام خداوند مهربان حافظ و دوستدار کودکان !

این جا مهرتابان است.
یک دبستان دخترانه ی کوچک در گوشه ای از یک شهر بزرگ -تهران-!
مدرسه دخترانه مهرتابان مدرسه ی جوانی است؛ مانند یک نهال، تازه و نازک که در سر رؤیای درختی تنومند، پر میوه وپر شاخ و برگ را می پروراند. درختی که بتوان بر تنه اش تکیه زد، زیر سایه اش آرمید، بر شاخه هایش تاب شادی بست و از ثمراتش متنعّم شد.
مهرتابان ، بستر ناب زندگی است برای آموزگار و دانش آموز !
بستری که برای رشد همه ، جا دارد، رشدی همه جانبه!
فضایی بدون رقابت های تنش زا ، پر از احترام و رعایت شأن انسان ها !
خانه ای اگرچه کوچک ولی با صفا که در اتمسفرش ، اکسیژن شادی، اخلاق ، علم آموزی ، همدلی ، دین داری و وطن دوستی را می توان نفس کشید.
مهرتابان ، خود را تا ابد مدیون امام (ره)، انقلاب، شهدا و نظام جمهوری اسلامی می داند ، چرا که در سایه ی امنیتّی که در ایران عزیز برقرار است ، زنده است و رشد می کند.
مهرتابان زیر چتر ولایت رهبری حضرت آقای خامنه ای مفتخر به ادامه ی مسیر است.
و مهرتابان آرزو می کند روزی که روز ظهور آقا صاحب الزّمان است.، صحن و اندرونی را آب و جارو کند تا پایگاهی باشد برای استقرار امام زمان (ع) و مرکزی برای فرماندهی ایشان!

ان شاالله!

پیش دبستان و دبستان دخترانه مهر تابان منطقه 1، سال تحصیلی۹۴-۹۳ در منطقه یک آموزش و پرورش تهران آغاز به کار کرد و در سال ۹۹-۹۸ متوسّطه ی اوّل نیز به این واحد آموزشی اضافه شد.

ما، در مهرتابان بنا داریم بستری جهت رشد همه جانبه( دانش آموزان و مربّیان) فراهم آوریم تا در آن بتوان رویکردهای نوینی را درجهت تربیت پیش برد!
بستری برای تربیت بانوانی بصیر و سلامت…!

Slider

تماس با ما

10 + 7 =